Śpiewamy (nie)zakazane piosenki

Data: 30 wrz 2023

Czas: 16:00

Miejsce: Mosiński Ośrodek Kultury

Śpiewamy (nie)zakazane piosenki – festiwal piosenki patriotycznej i koncert warszawskiej Kapeli Sztajer.

Stowarzyszenie SAMI SWOI Niepełnosprawni w Mosinie zapraszają  w sobotę 30 września o godz. 16.00, do Sali Reprezentacyjnej Mosińskiego Ośrodka Kultury, ul. Dworcowa 4.

Wstęp wolny!

Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Marsz po Niepodległą – od Rzeczypospolitej Mosińskiej do wolnej Polski” dofinansowanego ze środków Biura “Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego “Niepodległa“.

Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, Burmistrz Gmina Mosina Dominik Michalak.

Partnerzy projektu: Instytut Pamięci Narodowej w Poznaniu, Galeria Sztuki w Mosinie, Grupa Inicjatywna Baranówko Gib, Mosiński Ośrodek Kultury, Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich – Zespół Szkół w Krośnie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Mosinie, Fundacja Niesiemy Nadzieję.

Patronat medialny: TVP3 Poznań, „Informator Mosiński”, „Filantrop naszych czasów”

Informacja:

Joanna Nowaczyk