Logo zbiórki dla powodzianNapis opłaty urzędowe on lineLink do youtube

Szałaputki dla najmłodszych

Szałaputki dla najmłodszych

Kategoria: Dla dzieci

Data: 13 paź 2024

Czas: 12:30

Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym -Gminny Ośrodek Kultury "SEZAM"

“SZAŁAPUTKI” dla najmłodszych

Humor, misja, przyjaźń i wartka akcja. Zadzieje się na Małej Scenie Sezamu w spektaklu dedykowanym dzieciom 3+.

TeatRyle, znany naszej dziecięcej publiczności m. in. z “Kubusiowego Grania” (wówczas we współpracy z Bajkowozem Teatru Animacji), przyjedzie do DK w Tarnowie Podgórnym ze spektaklem “SZAŁAPUTKI”. W nim na dzieci czeka przygoda z iście zwariowanym trio.

Rzecz opowiada o losach pewnych kurczaków. Niepomnych ostrzeżeń mamy, nie do końca rozważnych, które narażają się na niebezpieczeństwo. Jedno z nich zostaje porwane przez lisa! Co robić? Drugie, łącząc siły z płochliwą Myszką, postanawia wyruszyć mu na ratunek. Jaką drużynę stworzą? Czy uda im się przezwyciężyć strach? Czy ich misja się powiedzie? Przekonamy się, na Małej Scenie, już w październiku!

„SZAŁAPUTKI”

scenariusz: Janusz Ryl-Krystianowski
scenografia: Marcin Ryl-Krystianowski
lalki: Olga Ryl-Krystianowska
reżyseria i wykonanie: Mariola i Marcin Ryl-Krystianowscy

Mała Scena Sezamu: „SZAŁAPUTKI” – TeatRyle. 13.10 (niedziela), g. 12:30, DK w Tarnowie Podgórnym. Dla dzieci 3+. Bilety: 20 zł do kupienia na www.biletyna.pl, oraz w kasach: Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 8-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 15-19; CK Przeźmierowo od pon. do pt. w godz. 16-19.

Informacja: Organizator.

Redaktor: Kinga Cenkier