„Sztuka odpoczynku”.

Czas: 12:00 - 15:00

Miejsce: Dwór Skrzynki

„Sztuka odpoczynku”

W sobotę, 9 grudnia br. w godz. 12.00 – 15.00 odbędzie się druga edycja bezpłatnych warsztatów arteterapeutycznych dla sektora NGO pt. „Sztuka odpoczynku”.

Motywem przewodnim spotkania będzie poszukiwanie balansu. Czy w natłoku pracy, pasji, z jaką do niej podchodzę, potrafię znaleźć czas dla siebie? Czy stawiam znak równości między sobą a swoją pracą? Co się dzieje, kiedy przestaję być w ciągłym ruchu? Co dzieje się wtedy z moim ciałem? Umiem odpoczywać, czy walczę wtedy z wyrzutami sumienia? Wykorzystując arkusze papieru, farby akrylowe i zbiór wielu innych, mniej tradycyjnych przedmiotów zastępujących pędzel, uczestniczki i uczestnicy poproszeni zostaną o stworzenie obrazu przedstawiającego z a t r z y m a n i e.

Misją warsztatów jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której w życzliwej atmosferze uczestniczki i uczestnicy mogą  porozmawiać o tym, co jest dla nich ważne. Funkcjonując na co dzień w rzeczywistości wymagającej niemalże ciągłej dostępności i gotowości do działania, spróbujemy spojrzeć na siebie z innej perspektywy i znaleźć odpowiedzi na pytania, których być może do tej pory nie było czasu zadawać.

Aby wziąć udział w w/w warsztatach, należy przesłać zgłoszenie (imię, nazwisko i nazwę KGW/stowarzyszenia itp.) na adres: kontakt@instytutskrzynki.pl. Liczba miejsc ograniczona. Informacji udzielamy e-mailowo lub telefonicznie: 533 115 181. Organizatorem warsztatów jest Instytut Skrzynki. Miejsce odbywania się zajęć: Dwór Skrzynki, pl. Parkowy 1, 62-060 Skrzynki (gmina Stęszew, powiat poznański)

Serdecznie zapraszamy!

Przygotował: Instytut Skrzynki