Szydełkujemy koszyk plażowy

Data: 25 lip 2020

Czas: 10:00 - 13:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Już są nasze upragnione wakacje i lato. Czas na spotkania, wypoczynek, plażę i słońce. Właśnie dlatego zapraszamy na kolejne warsztaty szydełkowe. Tym razem wykonaj z nami swój własny, wyplatany pięknym ściegiem, koszy plażowy. Wybierz kolory sznurka i ruszaj do nas, bo na warsztatach jak zwykle czekać będzie na Ciebie instrukcja, fachowa pomoc i miła atmosfera.
Koszt warsztatów: 100 zł / 50 zł z własnymi materiałami
(kolory dostępnych materiałów w komentarzu pod wydarzeniem)
Zapisy do 17 lipca:
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
Ul. Szkolna 16, 62-002 Suchy Las
tel. 61 2500 400 i 61 2500 402
Trudno jest mi pisać o sobie, zdecydowanie wolę pracować nad moimi nowymi, szydełkowymi pracami. Jestem Agnieszka i z wykształcenia jestem nauczycielem nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego. Jestem też mamą i żoną. W pracy nauczyciela wiele razy wykorzystywałam swoje umiejętności i kreatywne podejście, aby wyczarować coś z niczego i ciekawie poprowadzić zajęcia. Szydełkiem posługuje się od dzieciństwa, nauczyła mnie go babcia. Ona robiła serwetki, ja ubranka dla lalek. Potem wymyślałam ubrania dla siebie, rodziny i znajomych. Dużo rzeczy trafiło do szuflady niepokazywanych nikomu. Dzięki mężowi uwierzyłam, że moje umiejętności są warte tego aby je rozwijać, a prace aby je pokazać szerszemu gronu. Stąd decyzja o podjęciu się prowadzenia warsztatów szydełkowych, na które wszystkich serdecznie zapraszam.

Redaktor: Weronika Gospodarek
Opublikowano: 25 lipca 2020