Grafika dwóch kwiatków uśmiechniętego i smutnego TEATR W KAŻDEJ WIOSCE

Czas: 10:00 - 14:00

Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo

Teatr w każdej wiosce

To będzie prawdziwe święto teatru dziecięcego w gminie Tarnowo Podgórne. 11 i 12 maja, od godz. 10.00 do 14.00, w Centrum Kultury Przeźmierowo, podczas XVII finału projektu Teatr w Każdej Wiosce wystąpi jedenaście grup teatralnych z jedenastu miejscowości gminy. Na scenie zaprezentuje się ok. 130 dzieci.

Co roku, kolejnej edycji projektu towarzyszy hasło przewodnie. Tym razem brzmiało ono “Przestrzenie bliskie i dalekie”. Przestrzeń to ważny element życia człowieka. Kształtuje zachowania, określa naszą tożsamość, modeluje interakcje z innymi ludźmi. Instruktorom i ich podopiecznym dawało szerokie możliwości interpretacyjne. Z dyskusji nad tegorocznym motywem zrodziły się spektakle, które przeniosą nas w przestrzenie duchowe, wewnętrzne, fantastyczne, ale i takie, które osadzone są w realności.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 11 maja 2019