logo Tour Salon poziom

Czas: 12:00 - 17:00

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Tour Salon

Dla tych co lubią podróżować i są ciekawi świata, Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon to wydarzenie, którego przegapić nie można. Te tegoroczne zaplanowano na 14-16 lutego. Odbędą się one pod hasłem „Odkryj smak przygody”. – Słowo „smak” jest w tym wszystkim nieprzypadkowe. Chcemy w ten sposób zaakcentować, że szczególną uwagę podczas targów poświęcimy turystyce kulinarnej – zapewniają organizatorzy.

W ten trend wpisze się również powiat poznański, który będzie się promował na wspólnym stoisku z miastem Poznań, Metropolią oraz Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną. Od pewnego czasu organizujemy bowiem konkursy pod nazwą “Smaki powiatu”. Na targach Tour Salon będziemy wybierać najlepsze pączki. Więcej informacji na ten temat można przeczytać TUTAJ. Konkursy z cyklu “Smaki powiatu” to zresztą początek większego projektu, ponieważ już wkrótce powstanie Szlak Kulinarny Powiatu Poznańskiego. Jego centrum będzie się znajdować w remontowanym aktualnie Dworze w Skrzynkach.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 14 lutego 2020