rękodzieło

Czas: 16:00 - 19:00

Miejsce: Mosiński Ośrodek Kultury

Warsztaty Terapii Manualnej

Słuchacze otrzymują praktyczną wiedzę z obszaru terapii zajęciowej oraz niezbędną wiedzę teoretyczną. Uczestnictwo w zajęciach pozwala na samodzielne wykonywanie rozmaitych ozdób, dekoracji, lampionów, biżuterii, stroików itp. przy jednoczesnej dbałości o higienę psychiczną, emocjonalną, intelektualną i społeczną. Prowadzący to terapeuci zajęciowi z wieloletnim stażem, uzupełniający zajęcia praktyczne elementami pedagogiki, psychologii, socjologii skłaniającymi do aktywnego uczestnictwa.
Zajęcia odbywają się zwykle raz w tygodniu w godzinach popołudniowych (dokładne dni i godziny do uzgodnienia pomiędzy grupą a prowadzącą).

Zajęcia odbywają się bezpłatnie 18 grudnia 2019r. o godzinie 16:00.

Wymagania formalne:
-podpisanie umowy na przeprowadzenie procesu kształcenia
-dostarczenie kserokopii świadectwa ukończenia szkoły średniej ( nie jest konieczne posiadanie matury)
Optymalna liczebność grupy:12-20 osób

Więcej informacji można uzyskać w Gminnym Centrum Informacji w Mosinie,