Afisz Wigilia ze Smoleniem

Miejsce: Skwer Bohdana Smolenia

XXI Festiwal Kabaretów 2023

Wigilia ze Smoleniem

Godzina 11:00 – Msza św. w intencji Bohdana Smolenia zostanie odprawiona w Kościele pw. Bożego Ciała w Poznaniu

Skwer Bohdana Smolenia w Poznaniu (ul. Rybaki/Strzałowa)

Godzina 12:00 – oficjalnie powitanie przy pomniku Bohdana Smolenia, symboliczne dzielenie się opłatkiem

Od godziny 12:00 Siostry z Jadłodajni im. Św. Elżbiety będą rozdawały potrawy świąteczne dla potrzebujących.

Godzina 12:45 – kabaretowe strojenie Smolenia – Marcin Samolczyk i Lech Faron

Od godziny 13:00 – potrawy wydają: Green Parking, Restauracja Amici Miei, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. J.J. Śniadeckich, Instytut Skrzynki, Dwór Skrzynki, Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu, SPAR Swarzędz, Cukiernia Łyskawa

Partnerem jest CARITAS Poznań

KONCERT KOLĘD od godz. 12:05: Chór Gospel Joy, All Fine Choir pod dyrekcją Laury Stieler, Zespół Folklorystyczny WIELKOPOLANIE, Solna Brass Band Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. M. Karłowicza, Aniołki Św. Elżbiety, uczniowie Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego im. J.J. Śniadeckich.

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Deszczyński.

Wydarzenie objęte jest Patronatem Honorowym Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego i Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka.

Informacja: Organizator.

Afisz Wigilia ze Smoleniem