Zakończenie sezonu

Plakat Dni Gminy czerwonak, 3-9.06.2019, 6 czerwca koncert zespołów i solistów pracowni muzycznych GOK SOKÓŁ
Zakończenie sezonu

Kategoria: Rozrywka

Data: 06 cze 2019

Czas: 18:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Zakończenie sezonu Pracowni Muzycznej GOK Sokół

W czwartek 6 czerwca o godz. 18:00 GOK Sokół zaprasza do CKiR w Koziegłowach na koncert zespołów i solistów Pracowni Muzycznej prowadzonej przez Remigiusza Wojciechowskiego. Wydarzenie to będzie podsumowaniem pracy w sezonie artystycznym 2018/2019. Wezmą w nim udział wokaliści z pracowni dziecięcej, młodzieżowej, pracowni wokalnej dla dorosłych oraz zespoły: instrumentalny Stonehenge oraz wokalne: Retro Café i Supermenki. Nie zabraknie mocnych gitarowych brzmień rockowej klasyki, akustycznych wersji starszych przebojów oraz nietuzinkowych piosenek z repertuaru dziecięcego, aż po najnowsze hity muzyki popularnej z repertuaru artystów młodego pokolenia. Będzie miejsce na wzruszenia, naładowanie akumulatorów pozytywną energią i chwilę refleksji, a także niespodzianki w postaci chwilami dość zaskakujących konfiguracji artystów i repertuaru.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz w CKiR w Koziegłowach.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 6 czerwca 2019