Logo zbiórki dla powodzianNapis opłaty urzędowe on lineLink do youtube

Grunwald mistrzem Polski

zdjęcie zawodnika hokeja na trawie odbierającego gratulację od organizatora na tle drużyny hokejowej

W hali widowiskowo-sportowej w Stęszewie odbył się turniej finałowy halowych Mistrzostw Polski w hokeju na trawie. Niespodzianki w nim nie było, bo złoto trafiło do laskarzy Grunwaldu Poznań, którzy w ostatnich latach całkowicie zdominowali krajową rywalizację. W meczu o pierwsze miejsce Grunwald pokonał 3:2 Pomorzanina Toruń. W spotkaniu o brązowy medal AZS AWF Poznań wysoko, bo aż 10:3 ograł Start Gniezno. Dalsze miejsca zajęli LKS Rogowo oraz Warta Poznań. Złotą laskę dla najlepszego strzelca rozgrywek otrzymał Krystian Makowski z Pomorzanina, który zdobył 46 goli.

Laskarze Grunwaldu zdobyli w Stęszewie złoty medal HMP (Fot. Dom Kultury w Stęszewie Facebook)

Opublikowano: 24 lutego 2019