Jak zwykle były emocje…

Bukowsko-Dopiewski KPR mecz

Szczypiornistki Bukowskiego- Dopiewskiego Klubu Piłki Ręcznej doskonale sobie radzą na I-ligowych parkietach. Beniaminek w ostatniej serii spotkań pokonał w hali w Buku 25:19 ekipę GUKS Drwęca Novar Lubicz. – Emocji, jak zwykle na naszych meczach, nie zabrakło… Od początku spotkanie było bardzo wyrównane. Przez większą część pierwszej połowy prowadziliśmy jedną bramką i po 30 minutach gry było 12:11 – relacjonuje klubowa strona.

– Druga połowa to seria zmarnowanych sytuacji pod bramką rywalek, w efekcie czego zespół z Lubicza wyszedł na prowadzenie. Wtedy jednak trener Paweł Wolny wziął czas, dziewczyny ogarnęły sytuację, skoncentrowały się i ostatnie minuty spotkania były już zdecydowanie nasze. Ostatecznie wygraliśmy sześcioma bramkami – czytamy na stronie klubu z powiatu poznańskiego.

Najskuteczniejsza w ekipie Bukowsko-Dopiewskiego KPR, który jak zwykle mógł liczyć na gorący doping swoich kibiców, była Agata Jaśkowiak, która ośmiokrotnie pokonała bramkarkę rywalek. Po cztery trafienia dołożyły Joanna Korytowska oraz Małgorzata Hanyż. Po tej wygranej beniaminek I ligi ma kolejne trzy punkty na swoim koncie. – Nasz bilans to cztery zwycięstwa i jedna porażka. Jest dobrze… – informuje Bukowsko-Dopiewski KPR na swojej stronie.

Zdjęcia: Bukowsko-Dopiewski KPR Facebook

Opublikowano: 1 listopada 2021