MenuMenu główne
Powiat Poznański
Likwidacja azbestu


<< kwi 2025 >>
pwścpsn
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Otwarcie sezonu na Marinie

25 kwietnia nastąpi otwarcie nowego sezonu motorowodnego na Akwenie Marina w Czerwonaku. Potrwa on aż do końca października.

Marina leży na szlaku Wielkiej Pętli Wielkopolski. W ubiegłym roku nastąpiło jej uroczyste i oficjalne otwarcie. Dopiero jednak od tego sezonu uruchomione zostanie pełne zaplecze oraz kompleksowa infrastruktura. W najbliższej przyszłości, jeszcze w tym roku, planowane jest uruchomienie tramwaju wodnego z Poznania.

W trakcie otwarcia sezonu nie zabraknie wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych. Będą gry i konkursy, występy muzyczne, a także możliwość rejsu po Warcie. Organizatorem imprezy jest CRKF AKWEN. Szczegóły można znaleźć na stronie www.akwenczerwonak.pl

Zgodnie z regulaminem mariny, w jej porcie będą mogły cumować łodzie o długości nie większej niż 8 metrów. Marina będzie dostępna dla mieszkańców codziennie w godzinach 7.00 – 22.00. Zarządzający obiektem zapewni tam 24-godzinną ochronę oraz monitoring.

Otwarcie sezonu motorowodnego na Akwenie Marina, to nie jedyna atrakcja jaką przygotowano na najbliższy weekend w Gminie Czerwonak. Dzień później, 26 kwietnia, o godz. 11.00 odbędą się bowiem II Amatorskie Zawody Konne Extreme Trail w Traperskiej Osadzie w Owińskach.

 

Otwarcie mariny 2015

 

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 22 kwietnia 2015