Parami po medale

zawodniczki alfy vector

We Wronkach odbyły się mistrzostwa Polski par i tandemów mieszanych w kręglarstwie klasycznym. Bardzo dobrze w tych zawodach, inaugurujących sezon w grze do pełnych, spisali się reprezentanci Alfy-Vector Tarnowo Podgórne. – W pierwszym dniu rywalizacji złoty medal wywalczyła nasza niezawodna para Danuta Pribe i Jadwiga Wojcieszak. Panie łącznie straciły 739 kręgli i jest to znakomity wynik. A na szacunek zasługują tym bardziej, że pokonały wiele dużo młodszych par. Bo nie wypominamy wieku, tylko chwalimy się, że łączny wiek naszej pary to ponad 150 lat! – czytamy na stronie klubu z powiatu poznańskiego.

– Dzień później na najwyższym stopniu podium stanęli Izabela i Radosław Cwojdzińscy, którzy kulając 779 kręgli zdecydowanie pokonali konkurentów. Na podium w tej samej rywalizacji stanęła również Danuta Pribe, która wraz ze Zbigniewem Klimańskim ze Startu Gostyń wywalczyli brązowy medal – relacjonuje strona.