Porażka i poważna kontuzja

koszykarki lidera swarzędz

Koszykarki Lidera Swarzędz przegrały 53:64 wyjazdowy mecz I ligi w Rybniku. – To spotkanie było dla nas bardzo ważne, ponieważ ewentualna wygrana pozwalała nam odskoczyć rywalkom w tabeli. Niestety, nie udało się tego dokonać. O porażce zadecydowała trzecia kwarta, przegrana 11:22. Dużo większą tragedią niż sama porażka jest jednak poważna kontuzja kapitan zespołu Magdaleny Wojdalskiej, która w 23 minucie zeszła z parkietu ze złamaną ręką. W tej chwili nie wiemy, na ile ten uraz wykluczy Magdę z rozgrywek, ale zapowiada się dłuższa przerwa, która bardzo mocno osłabi nasz zespół – opowiada Marcin Madanowski, kierownik sekcji w swarzędzkim klubie.

RMK Rybnik – Lider Swarzędz 64:53
Lider: Ratajczak 15, Urbaniak 11, Kupczyk 11, Wojdalska 8, Maj 4, Szuba 2, Bartczak 2, Kuchcińska,  Rogulska, Littwin, Siwińska.

Opublikowano: 17 stycznia 2024