Porażka na koniec sezonu

mecz unii swarzędz

Piłkarze III ligi zakończyli rozgrywki ligowe. W ostatniej serii spotkań najwyżej notowany klub z powiatu poznańskiego, czyli Unia Swarzędza przegrała na własnym boisku 2:3 z Nielbą Wągrowiec. – Gospodarze mimo porażki dostarczyli kibicom bardzo dużo emocji. Mecz od pierwszej minuty był bardzo wyrównany. Najpierw zaatakowali zawodnicy Unii, a później prym w ofensywie wiedli gracze Nielby – relacjonuje klubowa strona.

Piłkarze ze Swarzędza nie zdobywając punktów w swoim ostatnim spotkaniu, dali się wyprzedzić w tabeli innym zespołom i ostatecznie III-ligowe rozgrywki zakończyli na 17. miejscu, oznaczającym degradację. – W sumie Unia wygrała w tym sezonie jedenaście spotkań, w ośmiu podzieliła się punktami, a w piętnastu poniosła porażkę. Teraz piłkarzy czeka krótka przerwa, a wkrótce rozpoczną przygotowania do nowego sezonu, tym razem w IV lidze – czytamy na stronie klubu ze Swarzędza. Komplet wyników i tabela na stronie 90minut.pl

Unia Swarzędz – Nielba Wągrowiec 2:3 (0:0)
Bramki: Mateusz Molewski (78, karny), Paweł Bednarski (90) – Tomasz Bzdęga (50), Rafał Leśniewski (68), Jakub Kubiński (87).

mecz unii swarzędzfot. Jan Piechota (Unia Swarzędz)

Opublikowano: 28 czerwca 2021