Rywalki były za mocne

mecz piłkarek ręcznych w dopiewie

Szczypiornistki Bukowsko-Dopiewskiego Klubu Piłki Ręcznej w kolejnym meczu o I-ligowe punkty podejmowały w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewo doświadczony zespół SPR Gdynia. Lepsze w tym starciu okazały się rywalki, wygrywając 25:21. – Spotkanie było bardzo zacięte i wyrównane. Na przerwę ekipa z Trójmiasta schodziła z dwubramkową przewagą. Drugą połowa to już walka punkt za punkt, kilka fauli i mocna obrona… W samej końcówce meczu zawodniczki z SPR “odjechały” na cztery punkty i taką przewagę utrzymały do ostatniego gwizdka sędziego – opisuje klubowa strona. Najwięcej bramek dla Bukowsko-Dopiewskiego KPR zdobyły Joanna Korytowska 5, Karolina Szczęsna 4 oraz Agata Jaśkowiak 4.

Zdjęcia: Bukowsko-Dopiewski KRP Facebook

Opublikowano: 21 marca 2022