MenuMenu główne
Powiat Poznański
TEst


Kalendarz imprez

Ze względu na epidemię koronawirusa zmianom mogą ulec terminy imprez

<< Maj 2019 >>
ponwtśrczwptsobnie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Terminy imprez mogą ulec zmianie

Relacje

Świetny koniec sezonu LKTS

Tenisistki stołowe LKTS Luveny Luboń

Tenisistki stołowe LKTS Luveny Luboń zakończyły I-ligowe rozgrywki. I to zakończyły bardzo udanie, bo w ostatniej kolejce pokonały we własnej sali 7:3 Noteć Inowrocław. – Już wcześniej zapewniliśmy sobie utrzymanie, ale w ostatnim meczu chcieliśmy pokazać dobry tenis stołowy naszym kibicom – mówi trener Mariusz Pyśk.

Kapitalnie w tym spotkaniu zaprezentowały się Paulina Nowacka oraz 15-letnia Zuzanna Sułek, które wygrały oba swoje pojedynki. W singlu po jednym zwycięstwie zanotowały również Anita Chudy oraz Joanna Spychała. Ostatni punkt dorzuciły Paulina Nowacka i Anita Chudy w deblu. Przy stole pojawiła się również Maja Zielińska.

Zawodniczki z Lubonia zakończyły I-ligowy sezon na szóstej pozycji (Fot. Agnieszka Zielińska)

Zwycięstwo w ostatnim spotkaniu pozwoliło tenisistkom stołowym z Lubonia zakończyć sezon na znakomitym, szóstym miejscu w tabeli. – Byliśmy beniaminkiem I ligi i naszym celem było utrzymanie się na tym szczeblu rozgrywek. To nam się szybko udało, za co dziewczynom należą się ogromne słowa uznania – ocenił szkoleniowiec LKTS Luveny.

Warto dodać, że kapitalnie w tym sezonie grały również rezerwy klubu z Lubonia. Dziewczyny występujące w II lidze, w sobotę pokonały na wyjeździe 9:1 UKS Zalew Stepnica i wygrały rozgrywki wielkopolsko-zachodniopomorskie. W ostatnim meczu grały Zuzanna Woźniak, Wiktoria Frelich, Julia Gładysz, Natalia Piechota i Patrycja Frelich.

Zdjęcia: Agnieszka Zielińska

Drugi zespół z Lubonia wygrał rozgrywki wielkopolsko-zachodniopomorskie (Fot. LKTS Luboń)

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 12 maja 2019