Teatr w każdej wiosce

teatr w każdej wiosce plakat

Gminny Ośrodek Kultury Sezam, po wielu miesiącach, pomimo pandemii zaprasza na finał kolejnej edycji projektu pod nazwą “Teatr w każdej wiosce”. To wyjątkowy projekt, który do świata sztuki na deskach teatralnych zaprasza wszystkie chętne dzieci z gminy Tarnowo Podgórne. Od 2002 roku wzięło w nim udział już blisko dwa tysiące dzieci.

Młodzi aktorzy, skupieni obecnie w trzynastu grupach – każda działająca w innej miejscowości – uczestniczą w zajęciach z instruktorami, w warsztatach artystycznych, ale też odwiedzają teatry i spotykają ciekawych ludzi. Poznają teatr od kuchni i sami go tworzą – niejednokrotnie już od momentu wspólnego pisania scenariusza do swoich spektakli aż po własnoręczne wykonanie scenografii.

Finał jest ich najważniejszym świętem i podsumowaniem pracy. W tym roku osiemnasta edycja, choć w zmienionej przez pandemię formie – jednak emocje będą te same! Zresztą już w maju mogą się Państwo sami o tym przekonać! Szczegółowy harmonogram spektakli w załączniku.

Ponadto GOK Sezam przypomina, że w najbliższą niedzielę na najmłodszych widzów czeka spektakl online „Mój przyjaciel pies”. Początek o godz. 12.30 TUTAJ. – W maju także nie próżnujemy. Przed nami wystawa online prac malarskich koła plastycznego z Przeźmierowa, a także koncert z okazji 3 Maja. Szykujemy też kilka niespodzianek na naszym profilu internetowym, dlatego warto śledzić nas na profilu facebookowym GOK Sezam – czytamy w komunikacie.

teatr w każdej wiosce plakat

Opublikowano: 19 kwietnia 2021