Czujka tlenku węglaLogo opłaty urzędowe onlineLogo opłat urzędowych online

Zuzanna dwa razy złota

Zawodniczki Akademii Tenisowej Angelique Kerber Puszczykowo

Zuzanna Kubacha była największą gwiazdą tenisowej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w Zielonej Górze. Zawodniczka Akademii Tenisowej Angelique Kerber Puszczykowo wywalczyła tam dwa złote medale, triumfując w singlu oraz deblu. Dodajmy, że zawody te były jednocześnie mistrzostwami Polski do lat 16.

Podopieczna trenera Mateusza Szewczyka w finale gry pojedynczej pokonała 4:6, 6:0, 6:1 Laurę Koralnik, reprezentująca barwy CKT Grodzisk Mazowiecki. W grze podwójnej partnerką Zuzanny Kubachy była jej koleżanka klubowa z Puszczykowa, Natalia Michta. Nastolatki z powiatu poznańskiego w walce o złoto ograły 6:3, 6:3 parę Karolina Bartusek z Górnika Bytom oraz Karina Gustowska z BKT Advantage Bielsko Biała. W Zielonej Górze medal zdobyli także tenisiści Akademii Tenisowej Angelique Kerber. Mikołaj Kończal i Mikołaj Lis, bo o nich mowa, stanęli na trzecim stopniu podium w deblu.

Opublikowano: 24 czerwca 2019