Biała sobota dla mieszkańców powiatu

logo głos wielkopolski

Głos Wielkopolski, 21 września 2016

Oznaczenie poziomu cholesterolu i glukozy we krwi, EKG i konsultacje kardiologiczne, porady dietetyka wraz z pomiarem tkanki tłuszczowej, porady fizjoterapeuty, badanie videodermatoskopem wraz z poradnictwem w zakresie zapobiegania nowotworom skóry, to niektóre propozycje, z których mogą skorzystać mieszkańcy powiatu poznańskiego podczas “białej soboty” organizowanej w Szpitalu w Puszczykowie. Specjaliści czekać będą na chętnych w najbliższą sobotę, 24 września w godzinach od 11 do 15. Już od godz. 10 będzie możliwość oddania krwi. Osoby powyżej 50 roku życia będa mogły skorzystać ze szczepień przeciwko grypie w ramach “Profilaktycznego programu  szczepień dla mieszkańców powiatu poznańskiego”.

Opublikowano: 23 września 2016