Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

598 czujkowych ankiet

26 lutego Członek Zarządu Powiatu w Poznaniu Mieczysław Ferenc w imieniu Starosty Poznańskiego wręczył nagrody laureatom trzeciego etapu II edycji Konkursu „Czujka tlenku węgla może uratować Twoje życie”, organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu i Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Szczęśliwcami zostali: Małgorzata Magaj, Iwona Tomczak, Ewelina Chlebowska, Jacek Więcko, Andrzej Piosik.

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy.

Konkurs pomimo tego, iż odbyło się już 8 etapów nadal cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Powiatu Poznańskiego dla których jest dedykowany.

Cieszymy się bardzo wiedząc, że wiedza o zagrożeniu jakim jest tlenek węgla się zwiększa u najmłodszych mieszkańców powiatu. Wiedza zakorzeniona u dzieci na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Autor: Izabela Twardecka, Wydział Bezpieczeństwa, Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obywatelskich

Redaktor: Administrator strony
Opublikowano: 27 lutego 2014