Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Bądź turystą w swoim mieście

Logo PTTK

Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Oddział Środowiskowy Poznań – Nowe Miasto im. Franciszka Jaśkowiaka zaprasza na XLI Ogólnopolski Zlot „Bądź turystą w swoim mieście”. – To najstarsza i chyba najbardziej popularna nasza impreza. Liczymy, że tak jak w poprzednich latach zgromadzi ona ok. pół tysiąca uczestników. Dla wielu turystów z naszego regionu to impreza, która inauguruje sezon. Wielu z nich już od kilku tygodni dzwoni do nas i pyta o termin rajdu – mówi Eugeniusz Jacek, prezes Oddziału Środowiskowego PTTK Poznań – Nowe Miasto.

Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Zlotu „Bądź turystą w swoim mieście” odbędzie się 25 lutego. Meta zlokalizowana została w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego nr 2 w Poznaniu, przy al. Niepodległości 32. Dla uczestników Zlotu przygotowano sześć rodzajów tras: cztery piesze – “Początków państwa polskiego”, “Przemysła I”, “Cytadelowców” i “Warciańską”, rowerową – “Nadwarciańską” oraz dowolną – “Samodzielną”. Szczegółowe informacje i regulamin Zlotu w załączniku.

Regulamin Zlotu

Opublikowano: 8 lutego 2017