Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Certyfikat dla Poradni

We wrześniu br. jednostka certyfikująca TÜV SÜD Management Service GmbH, reprezentowana przez auditora zewnętrznego, przeprowadziła drugi audit odnawiający w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Luboniu, prowadzonej przez Powiat Poznański. Audit zakończył się uzyskaniem przez Poradnię kolejnego certyfikatu ISO (ważnego od 9 października 2015 r. do 14 września 2018 r.).

W sprawozdaniu z przeprowadzonego auditu stwierdzono, że realizowany jest proces ciągłego doskonalenia placówki. W podsumowującej ocenie poinformowano, że system zarządzania placówką jest całkowicie skuteczny, a wymagania dotyczące utrzymania dalszego doskonalenia są podane obszernie. Poza tym cele jakościowe są przygotowane i nadzorowane; są powiązane z podnoszeniem jakości świadczonych usług oraz rozwojem Poradni, a wszystkie problemy jakościowe i organizacyjne są rozpatrywane i nadzorowane w trybie działań korygujących i/lub zapobiegawczych.

Zgodnie z uwagami, w Poradni zastosowano sposoby i formy pracy pozwalające na funkcjonowanie placówki na coraz wyższym poziomie, co pozwoliło na spełnienie wymagań normy ISO 9001:2008. Uzyskany Certyfikat poświadcza, że Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Luboniu wdrożyła i stosuje system zarządzania jakością w zakresie świadczenia usług w obszarze pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

certyfikat ISO

Opublikowano: 6 listopada 2015