Dzień Aktywności

Kategoria:

Data: 07 cze 2018

Czas: 9:30

VII Dzień Aktywności Osób Niepełnosprawnych i otwarcie Strefy Rękodzieła w Ośrodku w Mosinie

7.06.2018 o godz. 9.30 w prowadzonym przez powiat poznański Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im J. Korczaka w Mosinie odbędzie się VII Dzień Aktywności Osób Niepełnosprawnych. W tym roku będzie on połączony z otwarciem powstałej niedawno na terenie placówki Strefy Rękodzieła, projektu mającego na celu skupienie w jednym miejscu wszystkich działań praktycznych podejmowanych przez uczniów w oparciu o pracę rąk. W skład Strefy wejdą warsztaty: tkacki, stolarski, ceramiczny, wikliniarski, ogrodniczy, gastronomiczny.

Imprezie towarzyszyć będą występy artystyczne uczniów oraz zaproszonych gości, rozgrywki sportowe(Mini Turniej Piłki Nożnej), konkursy sprawnościowe, zabawy na świeżym powietrzu (zabawy z Chustą Klanzy). Goście będą mogli obejrzeć wystawę prac plastycznych uczniów. Dla wszystkich przewidziano poczęstunek.

Redaktor: Weronika Frąckowiak
Opublikowano: 7 czerwca 2018