Jaka pogoda dla gospodarki w Polsce?

logo Gazety Wyborczej

Gazeta Wyborcza Poznań, 3-4 czerwca 2017

Przedsiębiorcy z regionu świętowali 24. urodziny Wielkopolskiego Klubu Kapitału. – Polska jest dziś innym krajem niż 24 lata temu. Również dzięki przedsiębiorcom, którzy tworzą miejsca pracy – mówił Szczepan Gawłowski, prezydent klubu. – Polska nie jest w ruinie. Mało tego, Polska się rozwija.

Wielkopolski Klub Kapitału – organizacja zrzeszająca przedsiębiorców w regionu – w Novotelu Malta świętowała swoje 24 urodziny. Oprócz członków klubu na uroczystość przybyli parlamentarzyści i władze samorządowe. – Kiedy przezwyciężymy trudności, jesteśmy silniejsi. Te zdrowotne, biznesowe a nawet państwowe – mówił starosta poznański Jan Grabkowski, który nawiązał do choroby, jaką pokonał. – Życzę, żebyśmy przetrwali to, co dzieje się teraz w naszym kraju. I przetrwali silniejsi – dodał.

Opublikowano: 6 czerwca 2017