Zielony Luboń po raz kolejny

Ruszyła kolejna edycja konkursu “Zielony Luboń”. Na jego uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Celem konkursu jest promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań mających wpływ na podniesienie walorów estetycznych otoczenia. Konkurs rozpatrywany jest w czterech kategoriach:

– najpiękniejszy ogród – do tej kategorii, można zgłaszać posesję, ogrody kwiatowe, ogrody przyblokowe
– najpiękniejszy balkon – do tej kategorii można zgłaszać balkony lub tarasy,
– najpiękniejszy teren przed domem – do tej kategorii należy zgłaszać ogrody zlokalizowane od strony ulicy,
– najpiękniejszy ogród działkowy.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest pisemne przesłanie zgłoszenia na adres– Urząd Miasta Luboń, plac E. Bojanowskiego 2, 62-030 Luboń – w terminie do 20 czerwca 2018 r. Karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ. Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela: Joanna Cichoń z Wydziału Planowania Rozwoju i Ochrony Środowiska UML (nr tel. 61 813 00 11 wew. 35).

Opublikowano: 23 maja 2018