Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

23. lata Klubu Kapitału

W Hotelu Novotel Poznań Malta odbyło się dwudzieste trzecie, rocznicowe spotkanie Wielkopolskiego Klubu Kapitału, czołowej organizacji biznesowej w Wielkopolsce. W spotkaniu uczestniczyli m.in. starosta poznański Jan Grabkowski, senator Piotr Florek oraz wiceprezydent Poznania Arkadiusz Stasica.

Wielkopolski Klub Kapitału jest apolityczną, elitarną organizacją przedsiębiorców. Zrzesza właścicieli i szefów firm o wybitnych cechach osobowości i wysokim autorytecie społecznym, prowadzących rzetelne i wiarygodne firmy. Od ponad dwudziestu dwóch lat z sukcesem integruje środowisko wielkopolskich przedsiębiorców, którzy swą postawą i działalnością wpływają bezpośrednio na rozwój Wielkopolski oraz jej pozycję  w kraju i Europie. Aktualnie Klub liczy ponad stu trzydziestu członków, którzy są właścicielami lub menadżerami 250 przedsiębiorstw zarówno polskich jak i zagranicznych, zatrudniających łącznie około 30 000 pracowników.

Opublikowano: 7 czerwca 2016