Brydżowe mistrzostwa Polski z okazji rocznicy

W roku 25-lecia ustanowienia samorządów powiatowych, Związek Powiatów Polskich we współpracy z Wojewódzkimi i Lokalnymi Strukturami Polskiego Związku Brydża Sportowego organizuje Mistrzostwa Polski Powiatów 2024 w brydżu sportowym.

W 2009 roku, podczas 10-lecia powiatów, odbyły się historyczne Mistrzostwa Polski Powiatów, które były jednosesyjnym turniejem par na platformie internetowej BBO. W tym roku, aby uczcić jubileusz 25-lecia, organizowane są całoroczne Mistrzostwa Polski Powiatów, które będą rywalizacją drużyn reprezentujących poszczególne powiaty. Impreza ma na celu podkreślenie podmiotowości powiatów, ukazanie ich sprawności organizacyjnej oraz nadanie powszechnego ogólnopolskiego wymiaru kwalifikowanej rywalizacji sportowej. Więcej informacji na stronie Związku Powiatów Polskich.

Opublikowano: 15 stycznia 2024