„Cztery pory roku” w Skrzynkach

W piątek, 25 sierpnia o godzinie 21.00 w Dworze Skrzynki odbędzie się kolejny seans kina letniego dla tych, którzy chcą się przekonać, że na wsi czas płynie inaczej. „Cztery pory roku” to polski film obyczajowy z 1984 w reżyserii i według scenariusza Andrzeja Kondratiuka. W filmie oprócz samego reżysera występuje jego najbliższa rodzina: żona Iga (Cembrzyńska), brat Janusz oraz rodzice.

Seans, który rozpocznie się o godz. 21.00 na placu eventowym przy Dworze Skrzynki (pl. Parkowy 1, 62-060 Skrzynki, gm. Stęszew, powiat poznański), poprzedzi zwiedzanie obiektu z przewodnikiem. Będzie to kolejna okazja do zapoznania się z wystawami czasowymi w Galerii Skrzynki i Sali Pamięci i Tradycji znajdującymi się w przyziemiu Dworu. Zainteresowanych zwiedzaniem zapraszamy o godz. 20.00 do holu w wejściu głównym do budynku. Na widzów seansu filmowego tradycyjnie już czekać będą przekąski i napoje w kawiarence przy Kuchni Grillowej.

Źródło: Instytut Skrzynki/Liliana Kubiak

Opublikowano: 22 sierpnia 2023