Kino letnie w Dworze Skrzynki

Czas: 19:30

Miejsce: Dwór Skrzynki

Kino letnie w Dworze Skrzynki

W piątek, 28 lipca br. Dwór Skrzynki (Pl. Parkowy 1, 62-060 Skrzynki, gm. Stęszew, powiat poznański) zaprasza na pierwszy seans Kina Letniego w tym sezonie! Na pierwszy ogień klasyk polskiej komediowej kinematografii: „Sami Swoi” w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego.
Wielbicieli Karguli i Pawlaków zapraszamy wieczorową porą – atrakcje zgodnie z harmonogramem:
• punktualnie o godz. 19.30 dla chętnych zwiedzanie Dworu Skrzynki (zbiórka w hallu)
• od godz. 20.00 do końca seansu otwarta kawiarenka z przekąskami oraz napojami (ciepłe, zimne, piwo oraz wino) przy Kuchni grillowej na terenie parku
• godz. 21.00 rozpoczęcie projekcji filmu na placu eventowym blisko Kuchni grillowej.

To pierwszy film o tematyce polskiej wsi, który będzie można zobaczyć pod chmurką w Skrzynkach. Instytut Skrzynki, organizator wydarzenia chce co piątek, do polowy września umilać czas mieszkańcom Skrzynek oraz okolic hitami filmowymi krajowej produkcji, które warto przypomnieć. Udział we wszystkich projekcjach filmowych sezonu 2023 jest bezpłatny.

Warto też przypomnieć, że osoby które zechcą zwiedzić Dwór Skrzynki, będą miały okazję obejrzenia dwóch wystaw w Galerii Skrzynki znajdującej się w przyziemiu obiektu: fotograficzną pn. „Topografia Ciszy” Waldemara Śliwczyńskiego oraz drugą, zatytułowaną „Szlachetna Tradycja” –wystawę artefaktów z fabryki J.A. Baczewski ze Lwowa i Hartwig Kantorowicz z Poznania z kolekcji Fundacji Adama Łukawskiego.

Kino letnie w Dworze w Skrzynkach

Redaktor: Natalia Siejek