Koncert Baranovskiego

Kategoria: Kultura i sztuka

Data: 24 wrz 2021

Czas: 19:00

Miejsce: Dom Kultury w Tarnowie Podgórnym -Gminny Ośrodek Kultury "SEZAM"

zdjęcie Baranovski

Wyczekany koncert Baranovskiego

Jego piosenka „Lubię być z nią” dotarła do pierwszego miejsca oficjalnej listy airplay w Polsce, stając się najpopularniejszym utworem granym przez stacje radiowe w kraju. Klip do piosenki przekroczył już 30 milionów wyświetleń i liczba ta cały czas rośnie.

Za projektem BARANOVSKI, bo o nim mowa, stoi 30-letni wokalista, muzyk, producent i songwriter Wojtek Baranowski. Znany m.in. z występów z grupą XXANAXX, na początku 2018 roku zaczął pisać swoją własną historię. Zaledwie półtora roku później miał już na swoim koncie cztery radiowe przeboje, nominację do Fryderyka w kategorii „fonograficzny debiut roku”, a z koncertami zaliczył niemal wszystkie najważniejsze festiwalowe sceny w kraju. Kiedy dodać do tego złote płyty dla singli „Dym” i „Zbiór”, platynową dla „Luźno” i podwójnie platynową dla „Czułego miejsca”, można mówić o jednej z najbardziej błyskotliwych karier w ostatnich sezonach. W październiku 2019 premierę miała oczekiwana debiutancka płyta BARANOVSKIEGO zatytułowana „Zbiór, w zgodnej opinii krytyków jeden z najbardziej udanych albumów w polskim popie ostatnich lat. Wydawnictwo przyniosło autorowi kolejne 3 nominacje do Fryderyków, uzyskało także status Złotej Płyty.

Na koncert Baranovskiego w CK Przeźmierowo czekaliśmy kilka miesięcy. Wreszcie jego występ zbliża się wielkimi krokami. W momencie pisania tego artykułu wiemy, że na to wydarzenie zostały ostatnie bilety. Można je kupować za pośrednictwem serwisu Biletyna.pl oraz w kasach GOK SEZAM:

Biuro GOK SEZAM (ul. Poznańska 96, Tarnowo Podgórne) czynne od pon. do pt. w godz. 9-15; DK w Tarnowie Podgórnym od pon. do pt. w godz. 16-20; CK Przeźmierowo od wt. do pt. w godz. 16-20.

Przed koncertem prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń obowiązującym w trakcie pandemii COVID-19.

24.09 godz. 19, CK Przeźmierowo, BARANOVSKI – koncert, bilety: 35zł.

MW

Redaktor: Weronika Gospodarek