Plakat na koncert ostatkowy na 25 lutego 2020

Czas: 19:00 - 21:00

Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu Suchy Las

Koncert Ostatkowy z Orkiestrą Dętą z Chludowa

Koncerty Ostatkowe Orkiestry Dętej z Chludowa to już sucholeska tradycja. Koncert odbędzie się w Gminnym Ośrodku Sportu przy ul. Szkolnej 20. Podczas koncertu zostanie wręczona nagroda Dębowego Liścia za zasługi dla Gminy Suchy Las.

Orkiestra Dęta z Chludowa gromadzi w swoich szeregach ludzi, którzy kochają muzykę, amatorów często uczących się samodzielnie, których niesamowity upór, chęci i czas poświęcony na wielogodzinne ćwiczenia przyczyniły się do pięknego dorobku jakim jest ponad 70 lat istnienia chludowskiej Orkiestry Dętej. Pasja muzykowania często jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, a ta skarbnica doświadczeń przekłada się na coraz większą różnorodność prezentowanego repertuaru.

25 lutego 2020 r., godz. 19.00
Gminny Ośrodek Sportu
Ul. Szkolna 20, Suchy Las
Bilety: 15 zł (do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las oraz na www.bilety24.pl).

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 25 lutego 2020