Koncert w Kicinie

Czas: 19:00

Miejsce: Parafia p.w. Św. Józefa w Kicinie

Koncert Jesienny w Kościele w Kicinie

14 października o godzinie 19:00 zapraszamy na coroczny Koncert Jesienny w Kościele w Kicinie. W tym roku usłyszymy zespół Good Staff .

Jest to zespół zawodowych muzyków i przyjaciół grających pełną energii, radości, ale też ciepła i liryki muzykę. Piosenki w większości oparte są na wierszach miłosnych polskich poetów m.in Leopolda Staffa, Adama Asnyka, Lucjana Rydla…, ale również tekstach autorskich.

“Good Staff” to dosłownie “Dobry Skład”, czyli zawodowy zespół i grupa przyjaciół. Zespół powstał w 2009 roku. W warstwie muzycznej nawiązuje do renesansowych pieśni i tańców oraz folku. W 2012 r. Good Staff wydał debiutancką płytę zatytułowaną ,,Marzenie”, a w grudniu 2017r. drugi album ,,Preludium”. Obecnie muzycy pracują nad nowym projektem i płytą opartą na m. in. starosłowiańskich pieśniach ,,Natchnienie folkiem” w charakterystycznym dla zespołu, ,,goodstaffowym” brzmieniu. .

Skład (czyli staff): Anna Winiarska – śpiew, Joanna Skowrońska – fleciki, śpiew, Robert Rekiel – instrumenty perkusyjne, Jacek Skowroński – instrumenty klawiszowe (tu: trubadur ensemble), Paweł Głowacki – kontrabas, gitara basowa, Wojciech Winiarski – gitara klasyczna, akustyczna, lutnia, śpiew.

Organizatorem koncertu jest Gminny Ośrodek Kultury Sokół, Parafia Św. Józefa w Kicinie oraz Akcja Katolicka. Wstęp wolny.

Mecenat: Gmina Czerwonak

[GOK Sokół]