Koncert wiosenny „FORSYCJE I JAZZ”

Kategoria: Dla seniora

Data: 23 mar 2024

Czas: 18:30

Miejsce: Dwór Skrzynki

Koncert wiosenny „FORSYCJE I JAZZ”

Gdy bezlistne jeszcze gałązki krzewów pokrywają się obficie żółtymi kwiatkami to znak, że forsycja nieodwołalnie ogłasza nadejście wiosny. Będzie wabić słońce i motyle, a w Dworze Skrzynki w jej otoczeniu zabrzmią wiosenno-jazzowe nuty.Najwyższy czas odpocząć od szaro-burych bezsłonecznych, zimowych dni!

Dlatego Dwór Skrzynki w dniu 23 marca o godz.18.30 zaprasza wszystkich spragnionych lekkich, swingujących rytmów  na Koncert Wiosenny „Forsycje i jazz”

Na scenie wystąpi zespół „Sweet Piano Jazz” i Julia Gąska utalentowana i wielokrotnie nagradzana przedstawicielka młodego pokolenia poznańskiej wokalistyki jazzowej. Karol Górski (perkusja) – lider zespołu wraz z Dawidem Krupą (piano), Marcinem Bąkowskim (bas, kontrabas), Piotrem Grossmannem (gitara jazzowa) i oraz Julia Gąska (obecnie studentka jazzu i muzyki estradowej na Uniwersytecie w Zielonej Górze) przypomną najpiękniejsze, znane i lubiane standardy.

Niech no tylko zakwitną jabłonie – śpiewała kiedyś Halina Kunicka wyliczając wszelkie dobrodziejstwa związane z nastaniem wiosny. Parafrazując zatem: Niech zakwitną forsycje! Bo słynne polskie i światowe standardy muzyki „wiecznie żywej” z pewnością wprowadzą słuchaczy w cudowny wiosenny nastrój! Będzie forsycjowo i radośnie !

Bilety w cenie 40 zł można kupować on-line w zakładce bilety

Przygotował: Instytut Skrzynki