Weekendowe wydarzenia przy Pałacu w Owińskach

Czas: 17:00

Miejsce: Pałac w Owińskach

Owińska na weekend!

Zabierz ze sobą dobry humor, koc piknikowy i przyjdź pod pałac w Owińskach na spotkania przy muzyce na żywo!

W programie koncerty zespołów zarówno lokalnych, jak i z gmin zaprzyjaźnionych. Będzie można nie tylko posłuchać, ale także potańczyć przy popularnych przebojach muzyki rockowej, popowej – polskiej i zagranicznej. Dla dzieci zorganizowane zostaną warsztaty.

W sobotę dodatkową atrakcją będą wycieczki oraz pokaz starych samochodów i motocykli. Dla osób interesujących się historią regionu zostanie zorganizowany, przez Fundację Molendium specjalny spacer „Kładką do historii”(liczba miejsc ograniczona, zapisy – 663 944 965).

Podczas wydarzeń (piątek – sobota) będzie można zakupić poczęstunek przygotowany przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich, a także zimne napoje (piątek-niedziela), które dostarczy firma Olimpic.

Zapraszamy na wspólne słuchanie, piknikowanie, zabawę w dniach 28 do 30 lipca od 17:00.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/963892141384483

Weekendowe wydarzenia przy Pałacu w Owińskach