Pomysłodajnia

Data: 18 maj 2018

Czas: 17:30

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Warsztaty tworzenia breloków, bransoletek lub wisiorów techniką makramy, czyli techniką wiązania ozdobnych węzłów.

POMYSŁODAJNIA

W maju Gminny Ośrodek Kultury Sokół w ramach Pomysłodajni zaprasza na warsztaty tworzenia breloków, bransoletek lub wisiorów techniką makramy, czyli techniką wiązania ozdobnych węzłów. Przy jej pomocy można stworzyć nie tylko proste bransoletki czy naszyjniki, ale także skomplikowane i oryginalne, pełne koloru arcydzieła. Znajomość podstawowych węzłów przydaje się również w tkactwie (np. przy wykonywaniu ozdobnych frędzli) oraz przy dekorowaniu strojów i przedmiotów codziennego użytku. Zapoznamy Was z narzędziami i materiałami wykorzystywanymi w tej technice. Pokażemy i porównamy materiały, z których możemy wykonać efektowną ozdobę codziennego stroju.

Termin: 18.05.2018 (piątek). Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Godzina: 17:30-20:30. Koszt:  40zł/os. (w cenie wszystkie niezbędne materiały). Prowadzący: Dorota Marciniak.

Zapisy i szczegóły pod numerem telefonu 511 134 716 lub mailowo na adres iza @gok-sokol.pl

[Informacja z GOK Sokół]

Redaktor: Weronika Frąckowiak