Logo PTTK

Kategoria: Dla dzieci

Data: 18 maj 2024

Czas: Całodniowe

Miejsce: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych w Owińskach

Rajd Sprawni Inaczej

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Środowiskowy Poznań-Nowe Miasto im. Franciszka Jaśkowiaka, a także Koło PTTK „Łaziki” w Swarzędzu i Szkolne Koło PTTK „W zasięgu ręki” przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych w Owińskich zapraszają na XXIl Wielkopolski Rajd Integracyjny pod nazwą „Sprawni Inaczej – Bez Barier i Granic”. Imprezę zaplanowano na sobotę, 18 maja. Organizatorzy przygotowali trasy autokarowo-piesze oraz rowerowe. Meta będzie zlokalizowana w budynku Ośrodka w Owińskich. Rajd odbędzie się bez względu na warunki pogodowe. Więcej informacji w Rajd Sprawni 2024.

Redaktor: Kinga Cenkier
Opublikowano: 18 maja 2024