Turniej Rzeźbiarski w Mosinie

Czas: 10:00

Miejsce: Mosiński Ośrodek Kultury

XIII Powiatowy Turniej Rzeźbiarski w Mosinie

26 października 2018r., w Mosińskim Ośrodku Kultury odbędzie się XIII Powiatowy Turniej Rzeźbiarski w Mosinie, którego celem jest wyłonienie najzdolniejszych rzeźbiarzy amatorów, spośród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz uczestników kółek zainteresowań Powiatu Poznańskiego (bez miasta Poznania). Zapraszamy także osoby dorosłe i seniorów. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, z każdej szkoły lub placówki kulturalnej można zgłosić do trzech uczestników z każdej kategorii wiekowej. Prace wykonane podczas turnieju będzie oceniać profesjonalne Jury, w którego skład wejdą zaproszeni artyści rzeźbiarze i plastycy. Termin zgłoszenia uczestników upływa 18 października 2018r.

[Informacja ze strony http: www.kultura.gmina.pl]

Karta uczestnika

Redaktor: Weronika Frąckowiak