X Spotkanie Swarzędzkiego DKF-u

Plakat Swarzędzkiego DKP (Dyskusyjnego Klubu Filmowego) 10 grudnia 2019 godz. 19

Kategoria: Rozrywka

Data: 10 gru 2019

Czas: 19:00 - 21:00

Miejsce: Ośrodek Kultury w Swarzędzu

X Spotkanie Swarzędzkiego DKF-u

We wtorkowy wieczór Swarzędzki  Dyskusyjny Klub Filmowy zabierze Państwa na niekończącą się wędrówkę, nieustający cykl życia i śmierci, czyli w języku tybetańskim “Samsara”.
Obraz przedstawia sceny zrealizowane w 25 krajach i przeszło stu lokalizacjach. Wraz z reżyserem i autorem zdjęć – Ronem Frickiem – uczestnicy “przeniosą  się” do Chin, Tybetu, do serca Afryki, japońskich metropolii i południowoamerykańskich lasów, by zobaczyć świat w ciągłym ruchu. Życie i śmierć, natura i kultura, miasto i dzika przyroda – ich obrazy splatają się w opowieść o przepoczwarzającym się świecie. Spotkanie odbędzie się w sali kameralnej Ośrodka Kultury w Swarzędzu, we wtorek 10 grudnia, o godzinie 19:00.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 10 grudnia 2019