<< Mar 2019 >>

Czas: 9:00 - 14:00

Miejsce: Mosiński Ośrodek Kultury

XIII Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

Trzynasta edycja Targów Edukacji i Pracy w Mosinie odbędzie się 27 lutego w sali reprezentacyjnej Mosińskiego Ośrodka Kultury. Gminne Centrum Informacji w Mosinie – organizator tego wydarzenia przygotował wraz z wystawcami prezentacje zawodów na scenie i stoiskach, dzięki czemu młodzież trzecich klas szkół gimnazjalnych i ósmych klas szkół podstawowych będzie miała okazję uczestniczenia w pokazach na żywo. Podczas Targów będzie także okazja do kontaktu z przedstawicielami instytucji rynku pracy, pośrednikami i doradcami zawodowymi którzy będą udzielali informacji o ofertach pracy, wyborze kierunku kształcenia, zawodu czy poruszania się po rynku pracy.

Dla osób planujących założenie firmy, będą dostępne punkty konsultacyjne, w których będzie można uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat zakładania działalności gospodarczej, sposobów pozyskania dofinansowania na ten cel czy form opodatkowania. Swoje oferty pracy będą prezentować m.in. Powiatowy i Wojewódzki Urząd Pracy z Poznania, specjaliści do spraw pozyskiwania funduszy unijnych oraz firmy. Zapraszamy wszystkie osoby poszukujące zatrudnienia oraz planujące założenie lub rozwój firmy. Konkursy, pokazy zawodów na scenie, prezentacje na stoiskach, doradztwo i wiele innych atrakcji – to wszystko czeka na uczestników Targów. Zapraszamy do udziału. Wstęp wolny.

Opublikowano: 27 lutego 2019