ZmieniaMY krajobraz – uchwała krajobrazowa

Czas: 18:00

Miejsce: Targowisko w Mosinie - Zielony Rynek

plakat zmieniamy krajobraz spotkanie z mieszkańcami gminy mosina

Po pierwszym owocnym spotkaniu oraz wnioskach jakie od Państwa zebraliśmy, podjęliśmy współpracę ze stowarzyszeniem 4acitvelife. Przygotowany został materiał do dalszych rozmów. Chcemy przedstawić naszą koncepcję, jak również poznać Państwa pomysły, uwagi i spostrzeżenia.

Przygotowane zostały również warsztaty szczególnie dla przedsiębiorców, właścicieli sklepów, punktów usługowych pod hasłem „Przestrzeń publiczna”, podczas których dowiemy się jak skutecznie i z poszanowaniem prawa, a co najważniejsze bez wyrzucania pieniędzy w przysłowiowe błoto reklamować swoją firmę.

Zapraszamy przedsiębiorców na warsztaty 22 czerwca godz. 18:00 – 20:30, Świetlica wiejska w Krośnie ul. Piaskowa oraz 23 czerwca godz. 18:00 Zielony Rynek – targowisko.
Na dzień 23 czerwca zapraszamy również mieszkańców aby aktywnie włączyli się w rozmowę.

Urząd Miejski w Mosinie i Stowarzyszenie 4activelife

Redaktor: Weronika Gospodarek