Kino Letnie w Dworze Skrzynki

plakat

W piątek, 18 sierpnia Dwór Skrzynki zaprasza wielbicieli polskiej kinematografii na kolejny seans kina letniego. Film pt. „Awans” (1974), w reżyserii Janusza Zaorskiego to komedia filmowa na podstawie powieści Edwarda Redlińskiego. Bohater filmu, Marian Grzyb, ukończył studia i wraca do rodzinnego Wydmuchowa. We wsi rządzi ciemnota i zabobon. Marian postanawia wprowadzić nowoczesność.

Seans, który rozpocznie się o godz. 21.00 na placu eventowym przy Dworze Skrzynki, w gminie Stęszew, w powiecie poznańskim, poprzedzi zwiedzanie obiektu z przewodnikiem – będzie to kolejna okazja do zwiedzenia wystaw czasowych w Galerii Skrzynki znajdującej się w przyziemiu Dworu. Zainteresowanych zwiedzaniem zapraszamy o godz. 20.00 do holu w wejściu głównym do budynku. Na kinomaniaków tradycyjnie już czekać będą przekąski i napoje w kawiarence przy kuchni grillowej.

Źródło: Instytut Skrzynki/Liliana Kubiak

plakat