Kino w Skrzynkach

Kino letnie w Skrzynkach

Kino letnie w Dworze Skrzynki zaprasza w piątkowe wieczory na polskie filmy fabularne o tematyce wiejskiej.

W piątek, 28 lipca 2023 r. nastąpiła inauguracja pierwszego sezonu kina letniego w Dworze Skrzynki. Klasyk polskiej komedii “Sami Swoi” nadal bawi, co potwierdza przybycie wielbicieli tego obrazu do Skrzynek.

Kino letnie w Skrzynkach

Dlatego też w następny piątek zapraszamy na kolejną komedię filmową w reżyserii Sylwestra Chęcińskiego pt. “I nie ma mocnych”. Seans również poprzedzi zwiedzanie Dworu Skrzynki, a na fanów chrupania podczas oglądania czekać będą przekąski i napoje serwowane w kawiarence przy Kuchni Grillowej. Już teraz serdecznie zapraszamy 4 sierpnia 2023 r. (piątek) do Dworu Skrzynki, pl. Parkowy 1, 62-060 Skrzynki, gm. Stęszew, powiat poznański. Zwiedzanie obiektu  oraz wystaw czasowych w Galerii Skrzynki rozpocznie się o godz. 20:00 (zbiórka w holu), a sam seans o godz. 21:00. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Aktualne informacje o atrakcjach Dworu Skrzynki znajdują się na stronach www.dworskrzynki.pl, www.instytutskrzynki.pl oraz w mediach społecznościowych.

Przygotował: Instytut Skrzynki

Redaktor: Maciej Pawlik