Kwalifikacja wojskowa: 8 maj – 12 maj

Od 8 maja – 12 maja Powiatowa Komisja Lekarska dla Powiatu Poznańskiego nr 1 ustaliła kategorie zdrowia dla 118 osób z rocznika 2004 i 11 osób z roczników starszych wzywanych z gminy Tarnowo Podgórne i Miasta Luboń. Powiatowa Komisja Lekarska dla Powiatu Poznańskiego nr 2 ustaliła natomiast kategorie zdrowia dla 130 osób z rocznika 2004 i 4 osób z roczników starszych z gminy Czerwonak i gminy Pobiedziska.

W tym tygodniu  przed Powiatową Komisją Lekarską dla Powiatu Poznańskiego nr 1 staną osoby z rocznika 2004 wzywanych z miasta Luboń i gminy Komorniki , a przed Powiatową Komisją Lekarską dla Powiatu Poznańskiego nr 2 staną osoby z rocznika 2004 wzywanych  z gminy Pobiedziska  i gminy Murowana Goślina.

Opublikowano: 15 maja 2023