Głosujmy na Dwór w Skrzynkach!

Zabytkowy Dwór w Skrzynkach jest siedzibą samorządowej instytucji kultury, tj. Instytutu Skrzynki – Instytut Dokumentacji, Rozwoju i Promocji Dziedzictwa Kulturowego i Kulinarnego Powiatu Poznańskiego, będącego operatorem Szlaku Kulinarnego „Smaki Powiatu Poznańskiego”. Obiekt został poddany rewitalizacji przez powiat poznański i zgłoszony do Ogólnopolskiego Konkursu Otwartego Modernizacja Roku 2022 & Budowa XXI w.

Już w czerwcu tego roku będzie można odwiedzić Dwór, gdzie oprócz centrum kulturalnego i kulinarnego regionu działać będzie restauracja oraz centrum konferencyjno-szkoleniowe. Zachęcamy zapoznania się z opisem rewitalizacji obiektu do oddania swojego głosu na Dwór w Skrzynkach w konkursie na stronie organizatora.

Ogólnopolski Konkurs Budowlany dla inwestorów, wykonawców i projektantów ma już długą, ponad 25-letnią tradycję. Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje  i deweloperzy.

Celem działań organizatorów konkursu jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Zgłaszać można projekty, które za cel obrały sobie ratowanie obiektów dziedzictwa minionych pokoleń. Mogą być to budynki różnego typu – mieszkalne, hotelarskie, przemysłowe, sportowe i zabytkowe, ale też mosty, drogi czy całe obszary poddane rewitalizacji oraz nowe obiekty.

ZAGŁOSOWAĆ MOŻNA TUTAJ.

Źródło: Instytut Skrzynki