Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Na Wąskiej znowu było szeroko

Jest w Mosinie taka mała uliczka – Wąska. Co roku zbierają się tam artyści, pasjonaci i hobbyści, prezentując swoje rękodzieło, zbiory, unikatowe wyroby oraz talent! Na Wąskiej jest wówczas bardzo SZEROKO! Tym razem na Wąskiej zaprezentowano ponad stu wystawców, ponad trzydzieści muzycznych pasji i wiele pięknych prac z duszą i sercem.

Podczas imprezy, która odbyła się w niedzielę, 30 lipca można było zobaczyć obrazy wyszywane, malarstwo, wyroby rękodzielnicze, kolekcje i zbiory. Na niewielkiej scenie zagrały zespoły instrumentalne, od kameralnych duetów po orkiestrę dętą, można było także wysłuchać prezentacji wokalnych chórów, zespołów i solistów. Głównej prezentacji towarzyszył jarmark oraz warsztaty artystyczne na poszczególnych stoiskach. Tematem przewodnim imprezy było „Artystyczne okno”. Imprezę wspierał powiat poznański.

Opublikowano: 30 lipca 2017