Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

NGP ukazuje się już 6 lat

12 kwietnia 2011 roku ukazał się pierwszy numer „Naszego Głosu Poznańskiego”. Od tego momentu mija właśnie sześć lat. – Cieszymy się, że przez sześć lat istnienia „Nasz Głos Poznański” stał się rozpoznawalną marką, zyskał szerokie grono Czytelników, o czym świadczy jeden z najwyższych nakładów na rynku wydawniczym w regionie, ale i liczne patronaty nad przeróżnymi wydarzeniami: koncertami, festynami, zawodami sportowymi, różnymi eventami, ale także nad m.in. Teatrem Muzycznym, czy wieloma klubami sportowymi – można przeczytać w najnowszym wydaniu gazety.

“Naszemu Głosowi Poznańskiemu” życzenia z okazji jubileuszu złożył m.in. Tomasz Łubiński.  – Nasz – bo dotyczy nas, wszystkich mieszkańców powiatu poznańskiego. Głos – opiniotwórczy i prospołeczny, a także bardzo słyszany wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Poznański – jak powiat, który każdego dnia przynosi nowe, ciekawe informacje dla i o mieszkańcach. Nasz Głos Poznański kolejny rok udowadnia, że istnienie mediów na poziomie lokalnym jest pochodną odpowiednio wysokiego poziomu silnego i niezależnego samorządu. Dlatego z okazji szóstych urodzin nadal życzę młodzieńczej światem fascynacji: obfitości tematów, które warto publikować, zatrzęsienia zdjęć, które powinno się pokazać, mnóstwa ciekawych historii, o których chce się opowiedzieć i tłumu ludzi, z którymi przyjemnie się rozmawia. A przede wszystkim rzeszy odbiorców, dla których warto to wszystko robić – napisał wicestarosta poznański.

Nasz Głos Poznański nr 116

Opublikowano: 9 kwietnia 2017