Nieodpłatna pomoc prawna – nabór kandydatów

Nabór kandydatów reprezentujących organizacje pozarządowe do składu Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na powierzenie prowadzenia Punktów nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu poznańskiego w 2024 roku.

Zarząd Powiatu w Poznaniu uchwałą nr 4453/2023 r. z dnia 24 października 2023 r. ogłosił nabór kandydatów reprezentujących organizacje pozarządowe do składu Komisji Konkursowej opiniującej oferty złożone w otwartym konkursie ofert na powierzenie prowadzenia Punktów nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu poznańskiego w 2024 roku.

Zgłoszenia należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 października 2023 roku do godz. 12.00 (decyduje data wpływu do Urzędu a nie data stempla pocztowego) drogą pocztową lub osobiście w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Poznaniu, ul. Słowackiego 8, pok. 018. Zgłoszenie należy złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Zgłoszenie Kandydatury do składu Komisji Konkursowej – nieodpłatna pomoc prawna i nieodpłatne poradnictwo obywatelskie w 2024 r.” Zgłoszenia dostarczone po wyznaczonym terminie nie będą rozpatrywane. Ogłoszenie o naborze oraz formularz Zgłoszenia kandydatury do składu Komisji Konkursowej do pobrania poniżej.

ogłoszenie o naborze oraz formularz zgłoszenia kandydatury do składu Komisji Konkursowej (PDF) 725.19kB

ogłoszenie o naborze oraz formularz zgłoszenia kandydatury do składu Komisji Konkursowej (DOCX) 45.99kB

Opublikowano: 24 października 2023