Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Powiat też za pół ceny

Siódma edycja akcji „Poznań za pół ceny” odbędzie się 3-4 maja 2014 roku i zbiegnie się z długim weekendem majowym. Na turystów i mieszkańców aglomeracji poznańskiej czeka unikalny program turystyczny oraz 50% zniżki u ponad setki partnerów z Poznania i Powiatu Poznańskiego.Organizowana od 2008 r. akcja ma na celu prezentację bogatej oferty turystycznej miasta i powiatu. – Aglomeracja Poznańska jest często kojarzona z targami i biznesem. Ta akcja pokazuje, że to kolorowe, pełne atrakcji i pomysłów miejsce, doskonałe na spędzanie wolnego czasu.

Weekend z “Poznaniem za pół ceny” to prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku. W programie można bowiem znaleźć między innymi zoo, palmiarnię, baseny, parki linowe, bowling czy bilard. Odważni będą mogli spróbować swoich sił podczas warsztatów tańca czy treningów sztuk walki.

Za pół ceny będzie można spać w luksusowych hotelach i obleganych przez studentów hostelach, spróbować kuchni w modnych restauracjach i popularnych pizzeriach. Przez dwa dni turyści mogą liczyć na 100% jakości za 50% ceny. Choć większość atrakcji znajduje się na terenie miasta, to już dziś swój akces do akcji zgłosiły hotele i restauracje z Powiatu Poznańskiego.

Pełna lista partnerów oraz wszyskie dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.poznan.travel w zakładce “Poznań za pół ceny”.

Redaktor: Administrator strony
Opublikowano: 21 marca 2014