Punkt nr 1 w Pobiedziskach

Punkt Informacji Turystycznej w Skansenie Miniatur w Pobiedziskach zajął pierwsze miejsce w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce, w kategorii standaryzacji E-certyfikacji. W  zeszłym roku, w lipcu został jednogwiazdkowym certyfikowanym PIT.

–  Wygrana naszego punktu, który kilka miesięcy wcześniej pomyślnie przeszedł proces certyfikacyjny a w konkursie otrzymał większą liczbę punktów w porównaniu do innych, jednogwiazdkowych punktów, to dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Sonia Valente ze Skansenu. –  Z pewnością będzie to nas motywować do dalszych działań i rozwijania usług na rzecz turystów i naszych mieszkańców z gminy Pobiedziska i powiatu poznańskiego – dodaje.

Warto także wspomnieć, iż Skansen Miniatur Szlaku Piastowskiego jest Rekomendowaną Atrakcją Turystyczną Powiatu Poznańskiego. Dysponuje publikacjami wydanymi przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną czy powiat poznański. Gratulujemy i zapraszamy do Skansenu Miniatur w Pobiedziskach, www.miniatury.pobiedziska.pl

Redaktor: Anna Jaworska
Opublikowano: 18 kwietnia 2023